پرسش های متداول

پاسخ: خیر- بدون ثبت نام در سایت امکان خرید وجود ندارد، ابتدا باید ثبت نام انجام شود. زیرا بعد از ثبت خرید شما، کارشناسان فروش جهت ارسال کالای شما، نیاز به آدرس و تلفن محل شما را دارند .

پاسخ: بله- در صفحه ی تسویه حساب، بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه، کد تایید برای شماره تلفن ثبت شده ارسال می گردد. که شما کاربر گرامی باید آن را در ناحیه  مشخص شده وارد نمایید .

پاسخ: بله- شما مشتری گرامی بعد از ورود به پروفایل کاربری خود و ثبت سفارش، می توانید از قسمت درج آدرس، استان / شهر و آدرس مورد نظر خود را به همراه کد پستی منطقه ی مربوطه بارگذاری نمایید .

پاسخ: بله- شما کاربر گرامی میتوانید در صفحه اصلی سایت، از هدر بالا در قسمت ورود/عضویت کلیک کرده و بعد از باز شدن منوی مربوطه روی گزینه ی فراموشی رمز عبور، کلیک نمایید و ایمیل هنگام ثبت نام خود را وارد نمایید .

پاسخ- خیر- بدلیل بالا بودن هزینه ها، حمل و نقل به عهده مشتری می باشد. تنها در صورت خرید در مبالغ بالاتر از ۲ میلیون تومان، این هزینه بر عهده فروشگاه الماس پلیمر می باشد .

پاسخ: بله- مشتریان می تواننداز دو طریق خدمات پس از فروش را دریافت نمایند. ۱- با رجوع به گزینه شرایط و قوانین سایت ۲-  ارتباط با کارشناسان فروش

پاسخ: بله- تمامی محصولات فروشگاه الماس پلیمر دارای گارانتی می باشد .

پاسخ: بله- در بعضی از فصول و مناسبت های ویژه سال، فروشگاه الماس پلیمر از طریق صفحات مجازی خود، این تخفیف ها را اعلام می نماید .

پاسخ: بله- در ماه های پایانی سال ۹۷ و ۶ ماهه اول سال ۹۸ فروش در فروشگاه الماس پلیمر مختص به شهرهای (کرج، تهران و قزوین) می باشد .

پاسخ: بله- طبق اصل ۸۵ قانون اساسی، تمامی عرضه کنندگان کالاها موظف به دریافت ۳ درصد عوارض و ۶ درصد مالیات بر ارزش افزوده هستند که می توانند آن را از خریداران دریافت نمایند. که این دو مبلغ به عنوان ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان دریافت می گردد .