بشکه پلاستیکی

چه چیزی را می توانید در بشکه های پلاستیکی ذخیره کنید؟

بشکه های پلاستیکی ظروفی  ساده اما پرکاربرد برای نگهداری انواع محصولات و مواد مختلف است.بشکه ها یک انتخاب پر طرفدار برای مشاغلی هستند که در طیف متنوعی از صنایع، با کاربردهای مختلف ذخیره سازی کار می کنند. بشکه های پلاستیکی همه کاره، بادوام و مهمتر از همه، مقرون به صرفه هستند.بشکه ها در اندازه های مختلف موجود هستند و میتوانند همه چیز را از مواد شیمیایی گرفته تا محصولات غذایی و نوشیدنی را در خود ذخیره کنند.در این مقاله، موارد زیادی را که می توان در آن ها ذخیره کرد، شناسایی می کنیم.

مزایای بشکه های پلاستیکی

قبل از اینکه آنچه را که می توان در بشکه های پلاستیکی ذخیره کرد بررسی کنیم، اجازه دهید نگاهی گذرا به مزایای استفاده از آن ها برای ذخیره سازی بیندازیم.

بشکه های پلاستیکی، به خصوص در مقایسه با سایر ظروف ذخیره سازی مانند بشکه  های فولادی، سبک وزن و فوق العاده قابل حمل هستند.

پلاستیک ماده ای به طرز شگفت انگیزی انعطاف پذیر و قوی است و مزایای زیادی نسبت به جایگزین های سست مانند الیاف دارد که اغلب برای ذخیره سازی نیز استفاده می شود.

نکته مهم این است که بشکه های پلاستیکی قابل استفاده مجدد هستند و همچنین ارزش زیادی دارند زیرا در اندازه های مختلف به صورت انبوه تولید می شوند و برای نگهداری طیف متنوعی از مواد قابل تنظیم هستند.

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

چه چیزی را می توانید در یک بشکه پلاستیکی ذخیره کنید؟

بشکه های پلاستیکی می توانند مواد مختلفی را در خود ذخیره کنند.

با این حال، از آنجایی که آن ها را می توان با کیفیت، قدرت و ظرفیت متفاوت تولید کرد، مهم است که مطمئن شوید بشکه هایی که استفاده می کنید قادر به نگهداری مواد مورد نیاز شما هستند یا خیر.

این امر به ویژه برای مواد شیمیایی و خطرناک که به پلاستیک های تایید شده برای نگهداری ایمن نیاز دارند، مهم است.

غذا و نوشیدنی

اگر نیاز به حمل غذا و نوشیدنی از یک مکان به مکان دیگر دارید، بشکه های پلاستیکی یک انتخاب عالی هستند.

آن ها می توانند غذا و نوشیدنی را به صورت انبوه ذخیره کنند و به شما امکان می دهند وسایل را به راحتی حمل کنید و سپس آن ها را در انبارها یا حتی در یخچال و فریزرهای صنعتی خنک نگه دارید.

بشکه های پلاستیکی به ویژه برای نیازهای پذیرایی در مقیاس بزرگ مناسب هستند، زیرا می توانند مقادیر زیادی مواد غذایی خشک، پودرها و مایعات را به راحتی ذخیره کنند.

مواد خورنده

مواد خورنده

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

پلاستیک های قوی برای نگهداری مواد خورنده و مواد شیمیایی خطرناک عالی هستند زیرا مانند سایر مواد نظیر فولاد، تجزیه نمی شوند.

آن ها روشی امن برای ذخیره و حمل و نقل اسیدها و سایر مواد شیمیایی بالقوه خطرناک را ارائه می دهند که این امر آن ها را به انتخابی محبوب در بسیاری از محیط های صنعتی تبدیل می کند.

روان کننده ها و روغن ها

بشکه های پلاستیکی برای ذخیره و انتقال مقادیر زیادی مایعات صنعتی از جمله روان کننده ها و روغن ها نیز عالی هستند.

 

شما می توانید با خیال راحت آن ها را به روشی مقرون به صرفه در داخل بشکه ها ببندید و به مایعات داخل نیز به راحتی دسترسی داشته باشید.

مواد پاک کننده

بشکه های پلاستیکی روشی با ارزش و ایمن برای ذخیره مقادیر زیادی از مواد تمیز کننده هستند.

شرکت های نظافتی در مقیاس بزرگ اغلب از آن ها استفاده می کنند زیرا خوردگی ندارند و می توانند مقادیر زیادی مواد تمیز کننده مایع را ذخیره کنند.

بشکه های پلاستیکی روشی فوق العاده برای ذخیره طیف گسترده ای از محصولات و مواد هستند و برای مشاغل در بخش های مختلف انتخاب ایده آلی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موجودی بشکه های پلاستیکی متنوع ما و ثبت سفارش، همین امروز با الماس پلیمر تماس بگیرید.

چگونه بشکه های پلاستیکی خود را پر کنید

بشکه پلاستیکی 220 لیتری دهانه باز با بست فلزی و بشکه پلاستیکی دو دهانه 220 لیتری

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

الماس پلیمر تولید کننده بشکه پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی یکی از محبوب ترین گزینه های ذخیره سازی صنعتی در جهان هستند. همچنین بشکه پلاستیکی آبی کلاسیک یک منظره رایج در انبارها است، زیرا بادوام، قابل استفاده مجدد و مقرون به صرفه هستند.

اما برای اینکه این ظروف بیشترین ماندگاری را داشته باشند، مهم است که یاد بگیرید چگونه بشکه های پلاستیکی خود را به ایمن ترین شکل ممکن پر کنید. در این مقاله، تیم متخصص الماس پلیمر توضیح می‌دهد که کدام کالاها را می‌توان با خیال راحت در بشکه‌های پلاستیکی نگهداری کرد، بشکه‌های پلاستیکی را چگونه می‌توان با خیال راحت حمل کرد، و در هنگام ذخیره‌سازی یا حمل و نقل مواد صنعتی باید از کدام قوانین دولتی آگاه باشید.

بشکه های پلاستیکی چه محتویاتی را می توانند در خود جای دهند؟

بشکه های پلاستیکی یک راه حل ذخیره سازی صنعتی فوق العاده همه کاره هستند و می توان از آن ها برای ذخیره ایمن طیف چشمگیر کالاها، محصولات و مواد استفاده کرد. این شامل همه چیز از رنگ و روغن گرفته تا سس و رب است.

بشکه‌های پلاستیکی دارای رتبه‌بندی سازمان ملل حتی می‌توانند حلال‌های بالقوه خطرناک، مواد شیمیایی و زباله‌های خطرناک را ذخیره کنند، در حالی که بشکه‌های غذایی می‌توانند به طور ایمن مواد غذایی و نوشیدنی‌های مصرفی را در خود نگه دارند (اگرچه هرگز نباید از یک بشکه برای ذخیره مواد مختلف اسیدی و غذایی استفاده کنید.)

با توجه به ظرفیت های بسیار متنوع – از بشکه های کوچک 30 لیتری تا بشکه های 220 لیتری بسیار بزرگتر – بشکه های پلاستیکی را می توان برای ذخیره مقادیر شخصی کالا یا مقادیر صنعتی کالا استفاده کرد.

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

نمونه های متداول از چیزهایی که در داخل بشکه های پلاستیکی ذخیره می شوند عبارتند از:

لوازم دارویی و پزشکی، روغن ها و روان کننده ها، آب و سایر مایعات، مواد غذایی، دانه ها، شن، مصالح و مواد ساختمانی، پودرها و مواد شیمیایی.

توجه به این نکته مهم است که برخی از محتویات برای ذخیره سازی بشکه های پلاستیکی مناسب تر از سایرین هستند. به عنوان مثال، در حالی که سوخت هایی مانند بنزین و گازوئیل را می توان در یک درام پلاستیکی ذخیره کرد، با گذشت زمان می تواند باعث شکسته شدن پلاستیک و ناپایدار شدن آن شود. سوخت عموماً در بشکه های فولادی بهتر ذخیره می شود. اگر در مورد اینکه چه محتویاتی را می توان به طور ایمن در یک بشکه پلاستیکی ذخیره کرد شک دارید، برای توضیح بیشتر با یک متخصص در الماس پلیمر صحبت کنید.

چه مدت می توان آب را در یک بشکه پلاستیکی ذخیره کرد؟

بشکه های پلاستیکی برای نگهداری مقادیر زیادی آب مناسب هستند، اما اگر می خواهید مقدار زیادی آب آشامیدنی ذخیره کنید، مهم است که بدانید آب تا چه مدت تازه می ماند.

آب شیرین تا زمانی که آلوده نباشد و در وهله اول تمیز باشد هرگز مسموم نمی شود. با این حال، پلاستیک استفاده شده در یک بشکه پلاستیکی، با گذشت زمان، به آرامی تجزیه می شود و به داخل آب نفوذ می کند.

این فرآیند بسیار کند است و ممکن است سال‌ها طول بکشد تا  آب آلوده و ناامن شود، اما مقررات و دستورالعمل‌ها توصیه می‌کنند که آب آشامیدنی هر شش ماه یکبار تعویض شود. همچنین باید به یاد داشته باشید که برای ذخیره آب آشامیدنی فقط از بشکه های غذایی استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که بشکه قبل از استفاده تمیز و ضد عفونی شده است.

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

چه مدت می توانید مواد شیمیایی را در یک بشکه پلاستیکی نگهداری کنید؟

بشکه های پلاستیکی معمولا برای ذخیره مواد شیمیایی و حلال های مختلف استفاده می شوند، اما مهم است که بررسی کنید که مواد شیمیایی مورد نظر با پلاستیک واکنش نشان ندهند.

اگر مواد شیمیایی را ذخیره می کنید، مطمئن شوید که از بشکه های دارای رتبه بندی سازمان ملل استفاده می کنید، زیرا آن ها به طور خاص برای استفاده صنعتی از این نوع طراحی شده اند. هیچ قانون مشخصی برای مدت زمان نگهداری مواد شیمیایی در یک بشکه پلاستیکی وجود ندارد، زیرا این موضوع بستگی به مواد شیمیایی مورد نظر دارد.

برای اطلاعات دقیق با تامین کنندگان مواد شیمیایی خود تماس بگیرید، زیرا انواع مختلف مواد شیمیایی طول عمر متفاوتی دارند و به طرق مختلف بر پلاستیک تأثیر می گذارند.

بهترین روش برای پر کردن، ایمن سازی و حمل بشکه های پلاستیکی چیست؟

برای پر کردن، ایمن سازی و حمل و نقل بشکه های پلاستیکی، ابتدا باید یک ارزیابی ریسک انجام دهید. شما باید خطرات مربوط به کارمندان خود را ارزیابی کنید، PPE کافی (تجهیزات حفاظت شخصی) را تهیه کنید و در صورت وقوع حوادث، رویه هایی را در نظر بگیرید. اگر بشکه های پلاستیکی را با کالاهای قابل اشتعال یا خطرناک پر می کنید و حمل می کنید، این امر بسیار مهم است.

هنگامی که بشکه های پلاستیکی پر می شوند و به اطراف منتقل می شوند، استفاده از تجهیزات صنعتی مانند چرخ دستی درام یا لیفتراک مهم است. بشکه های پلاستیکی باید در هنگام حمل و نقل باید به طور ایمن روی بستر کامیون یا وسیله نقلیه ای که آن ها را حمل می کند، محکم شوند.

 

 

بشکه فلزی

 

 

قانون مربوطه بر این امر حاکم است؟

قوانین مختلف دولتی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که کالاهای صنعتی با شیوه ای ایمن، ذخیره و حمل می شوند. ضروری است که هنگام پر کردن بشکه های پلاستیکی از دستورالعمل های مربوطه پیروی کنید، زیرا این نه تنها یک الزام قانونی است، بلکه به محافظت از شما و کارکنانتان در برابر آسیب کمک می کند.

قوانینی که باید دنبال کنید به انواع کالاهایی که قصد ذخیره و حمل و نقل دارید بستگی دارد. مواد مختلف قوانین و مقررات متفاوتی دارند و مواد خطرناک یا قابل اشتعال بدیهی است که به قوانین رسمی تری نسبت به آب نیاز دارند.

یک مکان خوب برای شروع، اداره بهداشت و ایمنی است که دستورالعمل ها و مقررات مربوط به ذخیره سازی ایمن کالاهای صنعتی را وضع می کند.

الماس پلیمر تولید کننده بشکه پلاستیکی

با الماس پلیمر تماس بگیرید تا درباره نحوه پر کردن بشکه های پلاستیکی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید

بشکه های پلاستیکی یک گزینه ذخیره سازی صنعتی فوق العاده همه کاره هستند و می توانند راه حلی بادوام و مقرون به صرفه برای نیازهای تجاری شما باشند. یادگیری نحوه صحیح پر کردن و جابجایی بشکه های پلاستیکی باعث می شود که تا حد امکان ماندگاری آن ها تضمین شود.

اگر می‌خواهید در مورد نحوه پر کردن بشکه‌های پلاستیکی و اینکه چه موادی را می‌توان با خیال راحت در داخل آن‌ها نگهداری کرد، بیشتر بدانید، تیم متخصص الماس پلیمر اینجا به شما کمک می‌کند. برای اطلاعات بیشتر یا سفارش بشکه های پلاستیکی خود، همین امروز با کارکنان مهربان ما تماس بگیرید.

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

درام های پلاستیکی – 30 لیتر تا 220 لیتر

در اینجا در الماس پلیمر ما طیف وسیعی از بشکه های پلاستیکی  دهانه باز و دهانه بسته، بشکه ها از 30 لیتر تا 220 لیتر را ارائه می دهیم. اگر بشکه مورد نیاز خود را در سایت ما نمی بینید، لطفا با ما تماس بگیرید زیرا ما هنوز هم می توانیم راه حلی برای شما پیدا کنیم.

طیف ما از بشکه های پلاستیکی

یکی از محبوب ترین راه حل ها برای ذخیره و حمل و نقل مایعات، قطعا بشکه پلاستیکی آبی کلاسیک است. درام های پلاستیکی صنعتی یکی از متداول ترین راه حل های ذخیره سازی، بسته بندی و حمل و نقل هستند. این درام ها که از پلاستیک سفت و سخت ساخته شده اند، می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند و می توانند به خوبی آب بندی شوند. این بدان معنی است که آن ها اغلب برای انتقال روغن، آب میوه، طعم دهنده ها و رنگ های غذا، سس ها و سایر مایعات استفاده می شوند. ما هم بشکه های پلاستیکی دهانه باز و هم بشکه های پلاستیکی دهانه بسته را در اینجا در الماس پلیمر عرضه می کنیم که همگی در اندازه های مختلف موجود هستند. در حالی که اغلب در صنایع غذایی استفاده می شود، ظروف پلاستیکی ما همه مورد تایید سازمان ملل هستند و آن ها برای حمل و نقل و نگهداری مواد خطرناک مانند مواد شیمیایی و شوینده ها نیز مناسب هستند.

 

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

بشکه های پلاستیکی ما

بشکه‌های پلاستیکی آبی ما که به‌عنوان یکی از قابل اعتمادترین و بادوام‌ترین ظروف ذخیره‌سازی صنعتی شناخته می‌شوند، ایمن، مقاوم و مناسب برای نگهداری و حمل و نقل طیف وسیعی از کالاها هستند. ما دو نوع اصلی درام پلاستیکی را عرضه می کنیم.

 

بشکه های پلاستیکی دهانه باز ما با یک درب محکم که کاملاً قابل جابجایی است عرضه می شود، می تواند به طور محکم و ایمن با یک بست فولادی مهر و موم شود. ما درام های دهانه باز را در چهار اندازه عرضه می کنیم:

بشکه های پلاستیکی دهانه باز 220 لیتری

بشکه های پلاستیکی 120 لیتری دهانه باز

بشکه های پلاستیکی دهانه باز 60 لیتری

بشکه های پلاستیکی دهانه باز 30 لیتری

درام های پلاستیکی ما دارای ویژگی های زیر است:

رنگ: آبی

به طور خاص با استفاده از مواد اولیه با تاییده غذایی ساخته شده است

ظروف عرضه شده با درب و واشر پلاستیکی برای امنیت و قابلیت آب بندی عالی

بست فلزی جهت آب بند شدن کامل بشکه

بیشتر بخوانید:

بشکه پلاستیکی 220 لیتری دست دوم و نو

قیمت بشکه پلاستیکی / خرید بشکه پلاستیکی

بشکه پلاستیکی فود گرید چیست؟

بشکه های پلاستیکی دهانه بسته

ما همچنین بشکه های پلاستیکی دهانه بسته راعرضه می کنیم. این بشکه ها دارای یک درب جدانشدنی برای آب بندی و امنیت بیشتر محصول هستند. بشکه های پلاستیکی دو دهانه را در دو اندازه عرضه می کنیم:

بشکه های پلاستیکی دو دهانه 220 لیتری

درام های پلاستیکی دو دهانه ما دارای ویژگی های زیر است:

 

رنگ: آبی به صورت استاندارد

بدون دستگیره

ساخته شده از مواد پلی اتیلن با تاییدیه غذایی

تاییدیه سازمان ملل برای حمل و نقل مواد خطرناک

 

بشکه فلزی

 

 

 

تاریخچه بشکه 220 لیتری فلزی

درام 220 لیتری بیش از صد سال پیش در زمان کشف اولیه نفت به وجود آمد. در آن زمان، روش های مورد استفاده برای حمل و نقل نفت خام برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد کافی نبود و حمل و نقل انبوه به راه های دریایی یا راه آهن محدود می شد. مشکل چگونگی جابجایی مقادیر زیاد نفت به روشی ایمن و کارآمد مهندسان را گیج کرده بود تا اینکه یک روزنامه نگار و صاحب شرکت تولید لباس، الیزابت کوکرین سیمن، مستعار نلی بلی، یک بشکه فولادی آجدار با ظرفیت کافی برای حمل مقادیر زیاد نفت خام با خیال راحت،  طراحی و به ثبت رساند.

بشکه 220 لیتری فلزی دو دهانه

در زمان معرفی، درام نفتی Nellie Bly یا درام 220 لیتری، منحصراً برای حمل و نقل نفت استفاده می شد و به نظر نمی رسید تا قبل از جنگ جهانی اول هدف دیگری داشته باشد. تلاش های جنگی مستلزم ارسال محموله اسید سولفوریک به تئاتر اروپا بود و بشکه های 220 لیتری راه حل عالی به نظر می رسید. متأسفانه، فولادی که برای ساختن درام ها استفاده می شد، بسیار نازک بود که مناسب حمل اسید نبود، که منجر به چندین فاجعه شد. چارلز دریپر این مشکل را بر عهده گرفت و روشی را برای آب بندی دوگانه فولاد گیج 12 ایجاد کرد که آن را قادر به ذخیره اسیدها می کرد. اختراع شگفت انگیز او انقلابی در صنعت درام و حمل و نقل مایعات ایجاد کرد که هنوز هم استفاده می شود.

 

 

 

بشکه فلزی

 

 

تولید بشکه فلزی

اصطلاحات درام و بشکه قابل تعویض هستند اگرچه منشأ متفاوتی دارند. بشکه برای تعیین مقدار روغن استفاده می شد و هنوز هم استفاده می شود در حالی که درام به عنوان یک اصطلاح صنعتی استفاده می شود. به این سردرگمی، شرح هر یک از این موارد اضافه شده است که در آن طبل استوانه‌ای است با پوسته‌ای که می‌توان برای تولید صدای موسیقایی به آن ضربه زد، در حالی که یک بشکه در وسط پهن‌تر از بالا یا پایین است، شبیه به خمره. هنگام بحث در مورد تجهیزات ذخیره سازی و حمل و نقل، درام و بشکه یکسان هستند، که یک تعریف معمول پذیرفته شده توسط همه صنایع است.

خرید بشکه فلزی

سه ماده اصلی برای ساخت بشکه ها، فولاد، پلاستیک یا مقوا یا تخته فیبر هستند. فولادهای کربن، ضد زنگ و نورد سرد متداول ترین فلزات هستند، اگرچه انواع دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از انواع پلیمرها برای ساخت درام های پلاستیکی 220 لیتری عبارتند از پلی اتیلن، پلی وینیل کلراید (PVC) و HDPE. تخته فیبر ضخیم متراکم  نیز ماده اصلی برای درام های مقوا یا تخته فیبر است.

قیمت بشکه فلزی

فولاد ضد زنگ که برای ساخت بشکه های 220 لیتری استفاده می شود، نوع خاصی از فولاد آلیاژی است که حاوی کروم و آلیاژهای دیگر برای افزایش سختی آن است. ترکیب فولاد، کروم و آلیاژها درجه فولاد ضد زنگ و کاربرد آن را تعیین می کند. رایج ترین گریدهای مورد استفاده در ساخت 304 و 316 هستند که گرید 304 دارای استحکام کششی فوق العاده بالا و گرید 316 دارای کلریدهای مقاوم بالا می باشد.

 

 

بشکه فلزی

 

 

تولید بشکه فلزی

درام های فولادی با استفاده از رول فرمینگ و جوشکاری ساخته می شوند. در رول‌فرمینگ، ورق‌های فولادی با نیروی جفت قالب‌های غلتکی که در بالا و زیر ورق‌ها قرار می‌گیرند، به شکل حلقه‌ای در می‌آیند. همانطور که ورق ها از طریق دستگاه رول فرمینگ تغذیه می شوند، غلتک ها آن ها را در امتداد محور خطی خود خم می کنند. پس از اینکه ورق ها به شکل حلقه در آمدند، یک پایه در یک یا هر دو انتهای بدنه جوش داده می شود.

قالب بشکه فلزی

قالب گیری بادی برای تولید درام های پلاستیکی استفاده می شود که در آن پلاستیک مذاب به شکل یک قطعه پلاستیکی لوله مانند با سوراخی در یک انتهای آن برای عبور هوای فشرده شکل می گیرد. دستگاه قالب بادی یک قوچ فلزی را به داخل پریزون هل می دهد و آن را تا زمانی که به شکل درام تمام شده برسد، منبسط می کند. درام تشکیل شده  توسط آب سردی که از داخل حفره قالب یا تبخیر مایعات فرار می گذرد خنک می شود.

بشکه 220 لیتری فلزی دهانه باز

همه بشکه های 220 لیتری فلزی به دو صورت دهانه باز یا بسته تولید می شوند. انواع درب باز دارای یک درب قابل جابجایی است که از فولاد، قلع، آلومینیوم یا مواد دیگر ساخته شده است. درام های درب بسته به طور کامل با یک یا دو دهانه یا سوراخ برای هواگیری و توزیع، آب بندی می شوند.

 

موارد استفاده برای بشکه 220 لیتری فلزی

بشکه 220 لیتری به دلیل قابل حمل بودن و ظرفیت آن به ظرف منتخب صنعت تبدیل شده است. صنایعی مانند نفت، فرآوری شیمیایی، مواد غذایی و آشامیدنی، داروسازی، جمع آوری زباله های خطرناک، تصفیه فاضلاب و کشاورزی برای حمل و نقل و ذخیره سازی به آن ها متکی هستند. انعطاف‌پذیری و سازگاری آن‌ها را برای روغن، حلال‌ها، مواد شیمیایی، محصولات غذایی مختلف و طیف گسترده‌ای از کاربردها عالی می‌کند.

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

بشکه پلاستیکی

برای اهداف موجودی و ذخیره سازی، و همچنین شناسایی محتویات، بشکه ها را می توان به راحتی برچسب گذاری کرد، کد رنگ کرد، نام تجاری را چاپ کرد و با طرح های تزئینی پیچیده تزئین کرد.

 

انواع درام و بشکه

بشکه ظرفی استوانه ای است که مایعات، جامدات یا پودرها را در خود نگه می دارد یا حمل می کند. به طور سنتی، بشکه ها از چوب ساخته می شدند، اما بشکه های مدرن نیز به طور معمول از فلز یا پلاستیک ساخته می شوند. کلمه “بشکه” اغلب قابل تعویض با “درام” استفاده می شود و این دو تقریباً یکسان هستند. بشکه های 30 لیتری بشکه هایی بااندازه متوسط ​​هستند و در بسیاری از صنایع کاربرد دارند.جدا از مواد پایه، درام های 30 لیتری دارای ویژگی ها و لوازم جانبی متغیر زیادی هستند که کاربرد و قابلیت های آن ها را بیشتر مشخص می کند.

درام های پلاستیکی 30 لیتری

از جمله پرکاربردترین درام های صنعتی می توان به درام های پلاستیکی 30 لیتری اشاره کرد. این درام ها که عموماً از پلی اتیلن با چگالی بالا یا پلاستیک رزین پلی اتیلن ساخته شده اند، برای مقاومت در برابر عناصر بیرونی و طیف وسیعی از دما و وزن ساخته شده اند. مواد اولیه آن ها ممکن است دستکاری شود تا استانداردهای FDA برای ذخیره سازی مواد غذایی یا دارویی را تصویب کند. درام های پلاستیکی 30 لیتری را می توان در پارک ها یا مکان های عمومی برای دفع زباله یا بازیافت استفاده کرد. مشتری حتی ممکن است درب های بازیافت پلاستیکی را سفارش دهد تا درام خود را به ظرف مناسب برای جشنواره ها، کارناوال ها و سایر رویدادهای شلوغ در فضای باز تبدیل کند. این ها همچنین ممکن است توسط بقا برای ذخیره مواد یا جمع آوری باران به عنوان بشکه های آب استفاده شود.

 

 

بشکه فلزی

 

 

 

بشکه های فولادی

بشکه های فولادی به طور گسترده برای مخلوط کردن، ذخیره سازی، توزیع و فیلتر کردن برنامه های کاربردی فرآیند برای انواع مواد مایع و جامد استفاده می شود. بشکه های فولادی که اغلب از فولاد کربنی یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند، بادوام و مقرون به صرفه هستند و به سازنده اجازه می دهد تا از همان درام استفاده های زیادی کند و پس از اتمام استفاده، آن را بازیافت کند.

 

 

درام های فولادی

درام‌های فولادی نوعی بشکه‌های صنعتی هستند که بر اساس ماده‌ای که با آن ساخته می‌شوند نامگذاری شده‌اند. به طور خاص، یک درام فولادی ممکن است از فولاد ضد زنگ که با کروم آلیاژ شده است یا فولاد کربن معمولی ساخته شود. درام های فولادی، هم برای حمل و نقل و هم برای ذخیره سازی استفاده می شوند، اگرچه اغلب برای حمل و نقل استفاده می شوند. آن ها توسط طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند که برای آن ها انواع مایعات، جامدات، گازها و پودرها را حمل و ذخیره می کنند. اکثر بشکه های فولادی مورد استفاده در تولید صنعتی نه تنها باید استانداردهای مقررات سازمان ملل متحد، بلکه استانداردهای مقررات وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) را نیز رعایت کنند.

 

 

بشکه پلاستیکی

 

 

 

بشکه های پلاستیکی استفاده شده

استفاده مجدد از بشکه های پلاستیکی نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود، بلکه با استفاده از “سه R” EPA: کاهش، استفاده مجدد، بازیافت به محیط زیست کمک می کند. بشکه های پلاستیکی استفاده شده را می توان به صورت آنلاین سفارش داد یا شخصاً در تامین کنندگان عمده پیدا کرد.

 

بشکه های آب

بشکه های آب، آب را از طریق کانال کشی که به پشت بام ساختمان ها مانند تأسیسات تولیدی و انبارها ثابت می شود، جمع آوری و ذخیره می کند. بشکه های آب اغلب به عنوان بشکه های باران استفاده می شوند که به طور خاص برای جمع آوری و ذخیره روان آب باران هستند. از بین تمام مواد مورد استفاده برای ساخت بشکه آب، پلاستیک هایی مانند پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) و پلی پروپیلن رایج ترین هستند. با این حال، فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ نیز ممکن است در مواردی استفاده شود که در  آن آب با کلر تصفیه نشده است و نمی شود، زیرا این ماده برای اکثر فلزات بسیار خورنده است.

 

خلاصه

در طول تاریخ حمل و نقل و دریافت، بشکه ها نقشی حیاتی در جابجایی محصولات داشته و دارند. آن ها از همان ابتدا به عنوان پاسخی به یک مشکل، به یک بخش اساسی از تجارت مدرن تبدیل شده اند.