پلمپ بشکه

پلمپ بشکه پلاستیکی

امروزه در بیشتر کشورها، از بشکه های پلاستیکی الرینگ و یا دو دهانه جهت مصارف صنعتی استفاده می شود.

این مدل از بشکه های پلاستیکی در دو لیتراژ 120 و 220 توسط مجموعه الماس پلیمر تولید می شوند.

همانطور که از نام آن مشخص است، دو درب کوچک در بخش بالایی بشکه تعبیه شده است که جهت پلمپ این درب ها از یک سری پوشش های پلی اتیلن استفاده می شود.

برای بشکه هایی که مواد خطرناک، مواد شیمیایی، فرآورده های نفتی و مشتقات آن، مواد غذایی یا کالاهای مصرفی و یا هر نوع موادی را حمل می کنند که نیاز به محافظت دقیق و قابل اعتماد دارند، شرکت الماس پلیمر راه حل امنیتی مناسبی ارائه می دهد.

پلمپ درب بشکه

پلمپ امنیتی مکانیسمی نوین و خلاقانه می باشد که برای مهر و موم کردن محموله ها جهت بالا بردن سطح امنیت و آشکاری سازی دستکاری در محموله ها یا دستگاه های با اهمیت و ایمنی بالا استفاده می شوند.

اگر شما بخواهید یک محموله ی مهم و حساس را جابجا کنید باید اطمینان حاصل کنید که این محموله تا رسیدن به مقصد دستکاری یا آلوده نمی شود. پلمپ امنیتی یک روش کم هزینه برای دستیابی به این سطح از امنیت می باشند.

مجموعه الماس پلیمر در زمینه تولید انواع پلمپ های بشکه های الرینگ در رنگ ها و سایز های متفاوت فعالیت دارد.

این محصول در حفظ محصولات ذخیره شده درون بشکه و حتی خود بشکه نقش مهمی را ایفا می کند. در صنایع دارویی و یا شیمیایی که با مواد خطرناک که آسیب رسان به افراد و محیط زیست هستند، طبیعتا به محفظه ای احتیاح است که هیچ راه نفوذی نداشته باشد، نه از داخل و نه از خارج محفظه ای که بتواند محصولات حساس را با امنیت کامل ذخیره و جا به جا کنند.

شما عزیزان می توانید ابعاد پلمپ  داخواه درخواستی خود را اعلام کرده و جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

ویژگی پلمپ پلاستیکی

داخل پلمپ و فضای اطراف آن با استفاده از مواد پلیمری پوشیده شده است و این امر سبب می شود تا کاملاً در محل محکم شده و دسترسی به داخل را از بین می برد .

به طور کلی پلمپ از مواد درجه یک پلی اتیلن ساخته می شود. استفاده از این پلمپ جهت جلوگیری از ترکیب هر گونه مواد توسط سایرین در بشکه ها انجام می پذیرد.

نحوه استفاده از پلمپ پلاستیکی

استفاده از این پلمپ ها به این گونه است که با فشار پلمپ بر روی درب بشکه ، پلمپ در جای خود ثابت می شود و به هنگام نیاز به دسترسی به درب بایستی پلمپ از روی درب برداشته شود و این امر تنها در صورتی ممکن است که با استفاده از گوشه ی گوشواره ای مانند تعبیه شده در کنار پلمپ،  پلمپ را از روی درب جدا کنید که به موجب این کار، پلمپ دچار آسیب خواهد شد.

و در نهایت شما می توانید از آسیب رساندن افراد متفرقه به محصول خود جلوگیری نمایید.

در صورت تلاش برای باز کردن پلمپ درب بشکه ، ورقه از قسمت میانه پاره شده ، پلمپ باطل می شود و امکان پلمپ کردن مجدد آن به هیچ وجه وجود ندارد . این مزیت باعث عدم تقلب و دستکاری پلمپ می شود.